دیدار مدیرعامل شرکت شیر خشک نوزادپگاه با معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی شرکت شیر خشک نوزاد پگاه در این دیدار لهراسب شاهقلیان مدیر عامل شرکت شیر خشک نوزاد پگاه با تشکر از زحمات سازمان غذا و دارو گفت: شرکت شیر خشک نوزاد پگاه با رعایت موارد ایمنی و کیفیتی سعی در تولید شیر خشک نوزاد با بهترین کیفیت در سطح کشور را دارد و امکانات این شرکت در سطح کشور و خاورمیانه در این زمینه بی نظیر می باشد.
شاهقلیان افزود:با نصب دستگا ه های بسته بندی جدید در زمینه مکمل های ورزشی این شرکت آمادگی کامل را جهت تامین مکمل های ورزشی در سطح کشور را دارد و به همین دلیل سعی دارد با کیفیفت عالی محصولات خود را روانه بازار کند و متقلبین را از این بازار حذف نماید و یقیناً در این راه سازمان غذا و دارو بهترین ناظر خواهد بود.
شاهقلیان بیان داشت: امیدواریم مراحل صدور مجوزات در سازمان غذا و دارو زودتر انجام شود تا رونق و توسعه تولید کارخانه هر چه سریع تر اتفاق بیفتد.
دکتر پیر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان غذاو دارو با قدردانی از مجموعه شرکت شیر خشک نوزاد پگاه جهت تامین شیر خشک یارانه ای افزود:سازمان غذا و دارو در زمینه تولید تمام توان خود را به کار گرفته که تولید مواد دارویی در سطح کشور رونق پیدا کند و با توجه به دستور اکید وزیر محترم بهداشت هر کالای دارویی و پزشکی که در کشور تولید می شود باید واردات آن قطع گردد و سازمان غذا و دارو همین سیاست را در پیش گرفته است.
پیر صالحی گفت: در زمینه صدور مجوزات با کارشناسان مربوطه مکاتبه تا هرچه سریع تر این مجوزات را صادر و تولیدات شرکت شیر خشک نوزاد پگاه رونق پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =