معرفی شرکت

معرفی شرکت شیر خشک نوزاد پگاه
شرکت شیر خشک نوزاد پگاه با هدف تولید شیر خشک نوزاد در استان چهارمحال و بختیاری (کیلومتر ۱۷ جاده شهرکرد-اصفهان) تاسیس گردیده است. این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت صنایع شیر ایران می باشد. فاز مطالعاتی این شرکت از سال ۱۳۷۶ آغاز گردیده و شرکت نایرو (GEA-NIRO) دانمارک بعنوان ارائه دهنده تجهیزات خط تولید و شرکت تاپفر (TOEPFER) آلمان به عنوان ارائه دهنده دانش فنی در زمینه بهداشت و ساختار محصول انتخاب گردید. این کارخانه از لحاظ وسعت و حجم سرمایه گذاری، بزرگترین پروژه صنایع شیر ایران بوده و یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده محصول شیر خشک نوزاد خاورمیانه می باشد. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار و با زیربنایی بالغ بر ۳۰٫۰۰۰ متر مربع احداث گردیده است.
حساسیت ویژه محصول شیر خشک نوزاد و آسیب پذیری مصرف کنندگان آن از نظر ایمنی و سلامت سبب شده تا از آخرین استانداردها از جمله رعایت اصول GMP بهره گیری شده و ماشین آلات و تجهیزات خطوط تولید و تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با آخرین استاندردها و فناوری های نوین استفاده گردد.
ظرفیت تولید محصول شیر خشک نوزاد این کارخانه بالغ بر ۱۰٫۰۰۰ تن در سال بوده و محصولات آن بصورت بسته بندی قوطی، ساشه و در انواع مختلف فرمولاسیون تولید می گردد.
محصولات تولیدی شرکت شامل:
انواع شیر خشک نوزاد:
لاکتومیل ۱ (از بدو تولد تا ۶ ماهگی)
لاکتومیل ۲ (شیر خشک نوزاد از ۶ ماهگی به بعد،)
لاکتومیل ۳ (شیر خشک نوزاد از بعد از ۱۲ ماهگی )
انواع مکمل های ورزشی:
وی ویتامینه، آرژنین، گلوتامین، کارنیتین، آمینو، وی طعم دار، کراتین مونوهیدرات+ویتامین( C)
انواع پودرهای لبنی:
شیر خشک بدون چربی، شیر خشک کامل، شیر خشک کامل فوری غنی شده با ویتامین A,D، ، شیر خشک فوری با روغن گیاهی، شیر خشک فوری با روغنی گیاهی غنی شده با ویتامین A,D، شیر خشک بدون چربی کم لاکتوز،

justify no-repeat;center top;;